Delege Adaylık Toplantısında Ali Tabur Delege adayları ile bir araya geldi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Delege Adaylık Toplantısında Ali Tabur Delege adayları ile bir araya geldi

Hizmet İş Sendikası Gaziantep 1 Nolu Şube Başkanlığı’nın önümüzdeki günlerde yapılacak olan 4.Olağan Genel Kurulu’nda, başkanlık görevi için Ali Tabur adaylığını açıkladı.

Tabur Açıklamasında; ‘’Sendikamızın asıl sahipleri, emek harcayan, alın teri döken üyelerimizdir. Saygıyı takdiri hak eden de onlardır. Sendikal anlayışımızı, her an üyelerimizle birlikte istişare ve paylaşımcı ilke edinmiş bir çizgide sürdüreceğiz diyerek Başkan seçildiği takdirde şeffaf bir yönetim anlayışıyla sendika üyelerine hizmet edeceğini söyledi.
Daha önce başkan yardımcılığı görevini yürüttüğüm süre boyunca, inandığım değerler doğrultusunda, işçi kardeşlerimin isteklerini ve taleplerini geri çevirmeden çalışmaya, hizmet etmeye gayret ettim. Ailem başta olmak üzere, birçok şeyden fedakârlık göstererek, sıkılmadık el, dokunulmadık yürek, sahip çıkılmadık üye, gezilmedik ve gidilmedik bir nokta bırakmadan hizmet etmeye çalıştım. Üyelerimizin menfaatleri hangi çabayı gerekli kılıyor ise, onu göstermekten, bunun bedeli taşın altına elini hatta gövdeyi koymayı gerektiriyorsa bunu yapmaktan da hiç geri kalmadım, çekinmedim. Bu şevk ve heyecanla bizlere gönül veren ve desteklerini esirgemeyen tüm işçi arkadaşlarımızla birlikte yükleneceğimiz sorumluluğun farkında ve bilincinde olarak, yapılacak Genel Kurula güçlü bir şekilde hazırlanıyor, çalışmalarımızı yürütüyoruz.

İnşallah Allah nasip eder başkan olarak seçildiğim takdirde, tüm yönetim kurulu üyesi kardeşlerim ekip arkadaşlarım ile birlikte bütün üyelerimiz ile iç içe olup, devamlı diyalog ve istişarelerde bulunarak, hiç kimseyi dışlayıp küstürmeden, ötekileştirmeden sendikamızın politika ve hedefleri doğrultusunda güleceksek de beraber ağlayacaksak da beraber olma prensibiyle çalışmalarımızı yürüteceğiz.

Bulunduğumuz makamın bizlere yüklediği sorumluluğun bilincinde olarak, göstereceğimiz gayret ve yapacağımız çalışmalar, hiçbir zaman koltuk sevdasına kapılıp, imtiyazlı konumlarımızı kaybetmemek, onu korumak pahasına olmayacak. İşçi kardeşlerimizi sendikal faaliyetlerin ve karar alma süreçleri dışına itmeden, işçilerin kendi sorunlarına taraf olmalarını sağlayacak şekilde çalışmalar yürüteceğiz.

Toplu İş Sözleşmelerinin, kazanılmış haklarımızı koruyan, ücret ve hak kayıplarımızı karşılayacak, işçinin alacağı ücretin insan onurunu yaraşır, işçinin ailesiyle asgari geçimini sağlayacak düzeylerde yapılması için gereken mücadeleyi her zaman vereceğiz.
Üstlenmeyi düşündüğüm ve talip olduğum bu kutsal görevin şevk ile heyecanı ile sendikal hedeflerimize ulaşabilme, bu uğurda bayrağı daha ileriye götürebilmek adına; aşkın, sabrın ve hoşgörünün sembolü Hz. Mevlana’nın dediği gibi “El sendedir, dil sende…. Diken sende, gül sende. Her an imtihandasın, ağlasan da gülsen de” Üyelerimizin dertleriyle hemhal olan, güleceksek de ağlayacaksak da beraberiz diyebilen dinamik bir ekip ile Hizmet İş Sendikası Gaziantep (1) nolu Şube Başkanlığı’na Delege Aday toplantısında birdaha dile getirdi.aday olduğumu ilan ediyorum dedi.

Allah bizleri ne çıkar uğruna makam ve mevki sahiplerine ezdirsin, ne de makam ve mevkii büyüsüne kapılarak şaşkınlık ve arsızlıkla sınasın. Yetki Verin, Yetki Sizlerin Elinde Olsun.’’


 • 0
  SEVDİM
 • 7
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
PARSANTİ-DER GenelBaşkanı Şerif Özdemir ,Doç.Dr. Ali Muhittin Taşdoğan Ziyarette bulundukÖnceki Haber

PARSANTİ-DER GenelBaşkanı Şerif Özdemir...

Bursa'da, 47 yolcunun bulunduğu otobüs şarampole yuvarlandı: 2 kişinin hayatını kaybettiği kazada çok sayıda yaralı varSonraki Haber

Bursa'da, 47 yolcunun bulunduğu otobüs ş...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar