Selçuk UÇARKUŞ

Selçuk UÇARKUŞ

Mail: kervancan@hotmail.com

O HAFTA BU HAFTA MIŞ..

O HAFTA BU HAFTA MIŞ..

 

Evet sevgili kader dostlarım telefonuma gelen bir mesajla bu haftanın engelliler haftası olduğunu öğrendim. İçimden dedim ki mesajlar,etkinlikler, engellinin yanındayız olan boy boy resimler. Ama bir nebze de olsa yine hatırlanmak bazı kardeşlerimin adına seviniyorum.Bizleri hatırlanan hafta bu hafta duymayan kader dostlara duyurulur.   Bu hafta yada hafta girmeden bir gün önceden duyarlı davranıp paylaşım yapanlar sizlere sesleniyorum.

Yapmayın bizim duygularımızla oynamayın bizleri  Reklam malzemesi yapmayın tamam düşünmeniz bile yeter Allah razı olsun cümleniz den günler , haftalar , aylar , yıllar yani ömür geçiyor oluyorsanız her zaman yanımızda olun reklam sevenler.

Bizler sonradan veya doğuştan olan engelli kişileriz ömrümüz son nefesine kadar çok zorluk çekenleriz imtihanı mız büyük inşallah şükür le biter. Hasta oluruz olümüz olur hüzün sevinç yaşarız yanımız da yok olursunuz. Yine de iyi ki varmış bu hafta çıkaran in atasına rahmet olsun.

Haftamız var ama hiç  ne bir sevinç ne bir heyecanım yok Mayıs ayının 10-16 olmuş ellisi yüzü olmuş hiç bir içinde kıpırdama yok ki niye ben bu hafta enğelimi bir yere bırakıp bir hafta da olsa keyif mi sürüyorum yok değişen bir şeyler yok ki yine engelliyim doğru değil mi bizi bizde iyi bilen kader dostlarım ve bize hak veren yüreği güzel kalbi sevgi ile çarpan kardeşlerim bilir. İyi ki varsınız.

Yazıyı fazla uzatma ya gerek yok sevgili arkadaşlarım yine sizler en iyisini ediyorsunuz. Bizleri haftamız ın içinde bir gün bile telefüz ediyorsunuz ya sizlerde var olun. Dışardan durup da  bakmayın yanımızda gelin bizlerin dünya pençeresin den bakarsanız ne dediğimi anlayacaksınız. O zaman ne diyelim Haftamız kutlu olsun. Klişe olmuş bir sözle yazıya son noktayla bitireyim. Bir gün değil 365 gün . Allah'ım sizleri bizleri cümlemizi el ayağa düşürmesin inşallah. Selam ve dua ile kalın.

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar